Galeria

Wycieczka klasowa do ZOO w Goerlitz

Zapraszamy do przeczytania relacji dzieci z wycieczki do ZOO w Goerlitz oraz obejrzenia obszernej galerii zdjęć!

Z całą klasą pojechaliśmy na wycieczkę do ZOO w Görlitz. Na początku mieliśmy warsztaty o kurach. Zobaczyliśmy różne zwierzęta, które można karmić i głaskać. Najlepiej bawiliśmy się w „Stodole Odkrywców” i na „Mostku Przygód”. W drodze powrotnej pojechaliśmy na plac zabaw w Zgorzelcu. Wróciliśmy do domu zmęczeni i szczęśliwi.

Kacper


Dnia 3 czerwca odbyła się Wycieczka klasowa do Tierparku w Goerlitz. Przed zabawą uczyliśmy się o kurach, między innymi dowiedzieliśmy się, co się dzieje w jajku kury. Następnie mieliśmy sporo czasu na zabawę. Później zwiedzaliśmy ZOO. O godzinie 13:00 poszliśmy na lody. Potem byliśmy w niewielkim parku linowym. Po jakimś czasie pojechaliśmy do Zgorzelca na plac zabaw, bawiliśmy się pół godziny. Na końcu, przed godziną 18, wróciliśmy do Bogatyni. Wycieczka bardzo mi się podobała.

Jaś


Byliśmy na wycieczce w Niemczech w Tierparku. Było bardzo gorąco. W autobusie siedziałam obok mojej koleżanki Martyny. W ZOO uczyłam się chodzić na szczudłach. A najfajniejsze były króliki i kurczaczki. Byłam w grupie „Chmurek”. W mojej grupie byli też: Martynka, Ola, Mateusz i pani Ania. Fajnie było też na placu zabaw Bolka i Lolka. Wróciłam bardzo zmęczona, ale zadowolona.

Natalka


W środę pojechaliśmy na wycieczkę do Niemiec. Jak dojechaliśmy to tam, gdzie mieliśmy pojechać było zamknięte. Pojechaliśmy więc do ZOO. Podobał mi się tam dom strachu. Fajny był park linowy. Razem z klasą byliśmy na lodach. Wspólnie z kolegami i koleżankami doiliśmy nieprawdziwą krowę. Bardzo mi się podobało na wycieczce klasowej.

Bartek

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *